| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti creez un site cu download jocuri muzica filme etc si sa fie doar al meu incepand sa-l fac de la 0 nu prin intermediul altor siteuri de creare website sau forum sau blog? add tero_alex008

9 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Eu zic totusi sa pornesti de la un blog, si mai ales de la unul hostat pe servicii romanesti, asta pana te obisnuiesti cu site-urile. detalii despre hosturile gratuite de bloguri - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| rserpu a răspuns:

Daca ai nevoie de propriul tau site cu un domeniu dorit, ai nevoie sa intri aici, plus, mai ai sansa sa faci bani de pe urma site-ului: www.webmoneyhq.ws sau www.website.ws

Bafta.

Abh
| Abh a răspuns:

Inveti HTML si CSS, dupa care te chinui sa implementezi un CMS pe un domeniu si host cumparate de tine.

| astertix09 a răspuns:

Trebuie sa cumperi gazduire web si un domeniu. Majoritatea paginilor de webhosting ofera posibilitatea sa ai un domeniu gratuit. Sunt unele oferte foarte ieftine.
Poti de asemenea sa iti faci un blog si sa pui doar link-uri catre serverele unde se afla incarcate fisierele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa intri in GDI pe langa site mai ai sansa de a castiga bani in plus, viziteaza pentru mai multe detalii www.faci-bani.ws

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac un cont ca sa pun doar eu muzica pe el sau etc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie web page maker il poti lua de pe net scrii web page maker download

| BlacK_8915 a răspuns:

Poi... intra pe un site free: http://ucoz.com si incepi al edita intri pe youtube si ei codu script. Pentru muzica intri pe ex:http://megaupload.com si uplodezi muzica ta si o pui pe site! Dai fundita?

Răspuns utilizator avertizat