| Lovedove222 a întrebat:

Cum mut pozele din telefon pe card, am telefon htc chacha. ajutati-ma deoarece cand pun cablu de date imi apare decat pozele din card nu si din telefon, plzz helpp me

4 răspunsuri:
| Pettricaaa a răspuns:

Pai ai putea sa copii pozele din memoria telefonului pe card.

| Lovedove222 explică:

Unde sunt setarile?

| stephanysweet a răspuns:

Deci in primul rand intri la foldarele din telefon si apoi dai pe setari si o sa-ti apara acolo mutare, alegi optiunea mutare si du accea alegi ce vrei sa muti. sper ca ti-am fost de ajutor.

| Rosu_Andreea_1995 a răspuns:

Eu am HTC explorer si nu stiu cu sa le mut la mine la setari arata doar :stare ca si slideshou crying cum fac?crying