| Gabriel123 a întrebat:

Cum poate face bani de buzunar un baiat de 14 ani?
Fara raspunsuri gen "cere parintilor" etc.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| mODIN a răspuns:

Vinde-ti un rinichi pe mercador.

| Geezgirl a răspuns:

A merge la ciordit.

| mariusflorin90 a răspuns:

Salut, Gabriel123. la o asemenea varsta nu prea vad cum ar putea face bani cinsiti decat numai daca ajuta cu munca pe ici pe colo pe pa unul pe la altul si numai asa. trebuie sa isi termine scoala, sa dea bac-ul sa il ia si apoi sa faca si niste studii de specialitate in vreun anume domeniu sa ii fie de folos pe viitor. sau totusi ar putea face niste cursuri pentru o anumita meserie, dar totusi sa implineasca 18 ani ca poate in unele locuri nu te angajeaza daca nu ai 18 ani impliniti.
a merge la ciordit dupa ideea lui Geezgirl, poate ca a glumit, dar nu-i o idee deloc buna;-)

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Daca esti mai dezvoltat fizic du-te pe santier cu tactu, bunci etc, etc.

| Tav22 a răspuns:

Daca imi lasi un mesaj pe madalina_lidia91@yahoo.com iti voi da un site din care eu scot bani