| Constantin_Alex_2000 a întrebat:

Cum pot afla numarul cardului daca am pierdut cardul? Dau funda

5 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Unele banci ofera asistenta online in baza CNP-ului si numarului de telefon inregistrat, de acolo poti gasi numarul cardului.

regis
| regis a răspuns:

Daca l-ai pierdut, nu mai contează numărul. Suni urgent la banca si il blochezi, pana nu ti-l golește careva.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta mai are numarul cardului, daca l-ai pierdut?
Mergi la banca si anuleaza cardul pierrdut, cerand unul nou.

| darrio2007 a răspuns:

Cere altul de la banca respectiva. Si anuleaza-l pe cel pierdut, că nu mai conteaza ce numar are.

| Andreeush a răspuns:

Te duci la bancă și îl declari pierdut.