| Gekk0 a întrebat:

Mi-am uitat cardul acasă. Cum pot afla numărul cardului și CVV online? (ING)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, nici macar daca suni banca, tot nu poti primii informatia asta prin telefon.
Ai doua soultii: te intorci acasa si-ti iei cardul daca vrei sa-l folosesti la cumparaturi, sau te duci pana la banca si scoti cash, dar ai nevoie de buletin, ca sa te identifici.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cvv e doar pe card scris

| Lioana a răspuns:

Nu poti afla online acel numar. Nu poti afla nici macar de la banca. Doar cine are cardul in mana ti-l poate spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că ai şansa asta. Pune pe cineva de acasă să-ți trimită o poză cu datele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul cardului il poti afla si daca ai internet banking. La mine scrie. Insa codul cvv, e scris doar pe card. si data emiterii si data expirarii la fel, sunt scrise doar pe card.

| kokoshelukubarbă a răspuns:

Ii suni, ii intrebi și ne spui și nouă.

Nu ai cum. Eventual dacă îți face cineva de acasă poză la el...cât de urgent ar putea fi totuși?