| anonim13333 a întrebat:

Cum pot afla parola de messenger?
Va rogggg!

Răspuns Câştigător
| Dirbozz a răspuns:

Depinde la care parola te referi. Daca e a ta, ii dai unui e0mail alternativ, sauiti faci un cont nou. Daca vrei sa furi o parola, iti face programe in A++

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Nu poti frate numai hackerii priceputi pot face asta cei care stiu limbajul programelor si nu te lua dupa filmuletele de pe youtube nici unu program nu este bun este doar prostii ca se le descarci de pe net

| cotcodac4 a răspuns:

Dar a cui e parola? se poate afla dar ...cateodata daca e a ta sau a iubitului

| MikidutZ1994 a răspuns:

Nu poti!laughing