| augu2 a întrebat:

Cum poti afla parola la cineva pe yahoo messenger

7 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

E simplu, trebuie sa vorbesti cu acea persoana si sa o rogi frumos ce parola are la contul de messenger.

| ema01 a răspuns:

Din pacate nu ai cum!

| Blablabla0012 a răspuns:

Pai nu prea poti, ar exista o chestie da trebuie ca aceea pers sa vina la tine acasa sh sa se logeze de la tine happy este un messenger care il iei il instalezi bagi id sh parola si nu te connecteaza da iti salveaza id sh parola intr-un folder.

| bangau91 a răspuns:

E imposibil

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc

| BadBoYz a răspuns:

Exista un program cu care trebuie sa stii id si email-lul persoanei si atunci iti apare acoloafla parola dureaza cam 1ora

| IMikyI a răspuns:

Esti un dopitoc sau o proasta daca vrei sa faci asata! daca te-ai certat cu acea persoana al carei parole vrei sa o afli nu trebuie sa te razbuni pe ea nici asa nici alfel!- cel putin din intrebarea ta asa mi se pare, ca vrei sa te razbuni, pentru ca alfel nu vad dc nu ai putea sa o intrebi