| Wolf_Andrew_1995 a întrebat:

Cum pot face bani pe net gratis?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se fac! Cine spune că a luat bani, minte!

| 0rlando a răspuns:

Auzi, bani gratis rolling on the floor

| DimLight a răspuns:

Poti sa iti faci un blog dar hostat pe blogspot sau wordpress ai sanse prea mici, iti trebuie macar domeniu personal faci bani din reclama; poti vinde un skill, gen pictura digitala(photoshop) logo-design, muzica daca stii. in rest cam greu cu facut bani pe net. videochat dar presupun ca esti baiat..asa ca nu prea e interesata lumea

| ion933 a răspuns:

Fatii poze nud rolling on the floor

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

Răspuns utilizator avertizat
| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Http://bani-pe-net.com - pare interesant și propune o varietate de metode... Încearcă-l