| acergeorge a întrebat:

Cum pot face bani pe net (online)?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? si ma refer la lucruri serioase, ca proiecte pentru web designeri si programatori gasesti pe tot netul.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Exista mai multe metode cu care sa faci bani online: de la programe care te platesc cu o suma de bani pentru a viziona niste reclame pana la ceva mai avansat precum programe de afiliere.

Iti recomand sa citesti pe aici: www.bani-online.org este un site care te ajuta mai ales daca esti la inceput.

Mult succes!

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Îţi recomand Ebook-ul gratuit "101 Metode de Cum sa faci Bani in Plus. Idei de a face Bani Online si Offline". Vei găsi cel puţin 50 de idei de a face bani online.

Ebook -> http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

| bogdan373 a răspuns:

- Ai incercat sa castigi bani online, dar n-ai reusit sa faci din asta o sursa de venit permanent?
- Vrei sa incepi o afacere online dar nu stii de unde sa incepi?
- Ai o afacere online dar venitul generat nu este la nivelul dorit?
- Ai nevoie de o sursa de venit suplimentar?

Daca te afli in una din situatiile de mai sus atunci traiborg este pentru tine.

Vei afla:
- Cum poti incepe o afacere profitabila online.
- Daca ai deja o afacere online, vei afla cum o poti duce la un nou nivel.
- Principalele greseli pe care trebuie sa le eviti pentru a reusi online

Rezerva-ti locul chiar acum si anunta-ti prietenii care ar putea fi interesati.

Inregistreaza-te aici: https://www.traiborg.com/af/20706
conferinte se fac luni, miercuri si vineri ( si ma refer ca se fac bani frumosi din asta dar trebuie sa muncesti ca faci bani frumosi din asta) ps: eu fac cam 1500e lunar

| Maxwell007 a răspuns:

Iti spun eu cea mai sigura metoda! Faci canal de youtube faci parteneriat cu youtube(scriu undeva la manager video generare de bani) si la anumite vizualizari, abonatii, likeuri primesti bani pe card sau prin posta. Vlogeri romani fac foare multi bani pe urma la youtube, funda?