| Surloi1234 a întrebat:

Cum pot face o rata la atex de frigider, aragaz? Sunt pensionar pe caz de boala, astept raspuns.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Altex sigur nu o sa va raspunda aicihappy Si nici macar nu ofera iei ratele ci parteneri. Se poate face online sau in magazin daca aveti pensita destul de mare pentru a putea plati rata.

| Wr3nch a răspuns:

Puteti suna si la serviciul clienti:
SUNA-NE! SUNTEM AICI PENTRU A RASPUNDE INTREBARILOR TALE
Telefon: 021 9196 (tarif normal in orice retea)
021 528 9196 - apelabil din orice retea, din tara si din strainatate (tarif normal)

| Iote a răspuns:

Cu cuponul de pensie... etc. Intreaba in magazin daca te incadrezi la cuantumul pensiei tale.
Nu cred ca Altex-ul raspunde aici.