| nikol_8225 a întrebat:

Cum pot posta un anunt pe un site de agentie imobiliara?

Funda la cine merge!
(vreau sa fac schimb dau teren pe apartament)
[am spus acel lucru pentru a-mi spune daca stiti in ce categorie sa-l bag]

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

De regula agentiile imobiliare care au acest serviciu al postarii anunturilor pe propriul site nu agreeaza ideea de a posta vanzatorul sau cumparatorul deoarece nu pot incasa comisionul indermedierii tranzactiei.

| PetreConstanta a răspuns:

Cauta in google anunturi gratuite. Acolo poti sa scrii la imobiliare ce vrei fara sa dai bani SUCCES pentru ce vrei tu adauga anuntul si la imobiliare si la schimburi de locuinta SUCCES