| Elisabeta21 a întrebat:

Cum pot sa fac bani reali online? Am nevoie urgent de bani, daca știți, ajutati-ma. Multumesc

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| sierra1 a răspuns:

Bani reali online?

cine știe, nu spune, face pentru el. Poate pariuri...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă știi engleză, pe You Tube sunt zeci de videoclipuri pe această temă. Dar nu vei reuși ceva urgent.

| Frank51 a răspuns:

Sunt curios cine nu ar avea nevoie de bani.

| InvatamProgramare a răspuns:

Conteaza ce stii sa faci ca sa faci bani pe net. Daca stii doua limbi de circulatie internationala poti face traduceri. Daca ai simt artistic si stii photoshop ilustrator poti face grafica sau webdesign. etc

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!

| Fierăstrău_Georgică_1995 a răspuns:

Video chat