| cosmin3confuz a întrebat:

Stiti cumva daca pot juca fifa sau alte jocuri pentru PC online cu alti playeri, pe bani reali?

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sunt diferite concursuri care se organizeaza legat de fifa- si locurile 1, 2, 3 primesc diferite premii.Premii mari le da EA cand organizeaza ei competitii de fifa online dar e un procedeu destul de indelungat si presupune sa ai jocu original pentru a te putea conecta la serverele EA. Poti sa intrebi un prieten dca l tine buzunarul sa traga un meci cu tine laughing.

| Tudooor a răspuns:

Nah fifa poţi juca că nu e greu să dai un milion şi jumătate, dar dacă vrei să joci fifa îţi dau un sfat să aştepţi până la 27-28 septembrie când apare fifa 14. Baftă!

| cosmin3confuz explică (pentru Tudooor):

Si ce vvreis a spui cu asta TudorFTW? Eu am intrebat pe ce site-uri sau uned pot juca fifa pe bani ce leg are cu fifa 14?

| Tudooor a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Să aştepţi pentru că o să fie mai grozav atunci după mine.

| cosmin3confuz explică (pentru Tudooor):

Thoamne eu am intrebawt unde pot juca pe bani reali,? Daksa zicem ca joc acuma fifa 14 unde joc pe bani reali pe ce site? Cred ca nu ai inteles intrebarea mea!

| Tudooor a răspuns (pentru cosmin3confuz):

ZOTAC CUP etc sunt destule fratee