| StefaanMary a întrebat:

Cum pot vedea cati bani am pe card?

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Daca ai deja cardul, mergi la bancomatul bancii sau la un bancomat de la Raiffeisen pentru ca si ei iti permit sa vezi soldul chiar daca nu ai cardul de la ei, tastezi pin-ul si acolo pe ecran selectezi sa iti vezi soldul contului.

Sau se poate si online, precum spune colegul...La ce banca ai cardul?

| Flipsyde a răspuns:

Trebuie sa instalezi aplicația de la banca la care ai card și acolo îți apare soldul total și roate tranzacțiile efectuate