| anamaria82726 a întrebat:

Pot vedea cati bani am pe card de acasa? Este visa

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu ajutorul aplicatiei online sau intrand pe situl unde ai contul bancar, ai nevoie de cont si parola emisa de banca ta prin posta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, pe contul de internet banking daca ai asa ceva activ

| johnnny123 a răspuns:

Banii nu sunt pe card, sunt intr-un cont, care este la o banca. Daca acea banca are sistem de internet banking si iti faci cont, poti.

| PainTech a răspuns (pentru johnnny123):

Ar fi de adaugat ca unele banci au sisteme de homebanking doar contra cost.

Alta metoda nu cred ca exista.

| Nemessys a răspuns:

Pe aplicatia bancii cum ar fi la raiffeisen sau Banca Transilvania.

| JicaContra a răspuns:

NU
DOAR daca ai internet banking

sau daca, cardul este numai cu aplicatie (am un card de bonuri de masa, si nu am nici o banca la el, are doar o aplicatie care imi spune cati bani sunt pe card)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la numărul de pe spatele cardului, de regulă apelurile către acele numere sunt gratuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,în contul tau bancar, sau pe aplicația băncii