| Gsix a întrebat:

Cum poti face bani fara sa vinzi lucruri, fara sa ceri parintilor/rudelor?

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai sigur este prin munca, sau prin furt sau sa ai bafta la jocuri de noroc.

| zdrangoi a răspuns:

Sa-i tiparesti!

| VadTot a răspuns:

Http://www.probux.com/? r=silwian

Fa ti cont ..si faci bani lejer..doar vzualizand niste reclame....Convingi prieteni cunostinte si banii tai..se imultesc zilnic!
Succes!

| stlucian a răspuns:

Imprimanta... ceva? big grin
Ajuta vecinii la treburi/cumparaturi

| Mihaela1964 a răspuns:

Muncind; poti face diverse servicii vecinilor sa tunzi gazonul, batut covoare, diverse cumparaturi, sapat gradina.Mai poti impartii pliante, te poti angaja picol pe timpul verii.Gasesti ceva de facut in functie de varsta, de disponibilitate si pricepere.

| w0nderboy a răspuns (pentru Mihaela1964):

Să tunzi gazonul vecinilor? Aici nu suntem in America.

| Gsix explică (pentru w0nderboy):

Mai bine zis sa le sapi boschetul laughing

| w0nderboy a răspuns (pentru Gsix):

Mda...

| Mihaela1964 a răspuns (pentru w0nderboy):

Bineinteles ca nu.Dar chiar ai face bani daca ai o motocoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o fata cea mai buna idee e sa se faca distribuitor la o firma de cosmetice, dar pentru un baiat sa imparti reviste de la ceva magazine

| Vadim_Madan_1989 a răspuns:

Cumperi si vinzi...