| nelistratan a întrebat:

Cum poti face bani pe net (online)

Răspuns Câştigător
| TechnoCocktail a răspuns:

Aberatii...Uite cateva metode :
1.Fa-ti cont de youtube, fa rost de un parteneriat si boom esti platit.
2.Ia ceva de pe ebay/okazii etc. (de preferat ceva ieftinn) si apoi vindel cu o suma usor mai mare.
Si mai sunt destule. Daca ai timp dai un search pe youtube asa '' How to make money onnline ''. Funda?

8 răspunsuri:
| ladypink1 a răspuns:

Daca iti faci cont pe youtube si dupa un timp ai cateva vizioari si cativa abonati, poti devenii partener youtube, dar trebuie sa ai ce sa arati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata programare sau design si ai sa gaseste destul job uri pe net

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea ies

| drogh a răspuns:

Cred că banii nu se pot face pe internet. Ar fi necinstit. Mai bine munceşte în realitate să fie pe merit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariuri sportive online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa un siteu si pune acolo ceva ce vinzi laughing

| clearyoumind a răspuns:

Salut,uite aici o metoda, intra pe tatu-marius.ws sau contacteaza-ma pe tatu.marius85

| KiddoBa a răspuns:

Se pot face bani, aplicand parteneriate cu youtube-ul, sau pe okazii... sunt mai multe