| Sebygoon2007 a întrebat:

Cum poți învăța să scrii versuri trap dacă ești la început? Presupun ca nu ai cum sa scrii versuri l bombă dacă ești al început?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti invata, daca nu ai voce de la mama natura si nici nu esti suficient de inteligent incat sa inventezi versuri frumoase si interesante, care sa acapareze ascultatorii.
Nu toata lumea se naste cu talent la poezie, proza, muzica, desen samd.
Trebuie sa fii constient de ce talent ai tu, nu sa incerci sa imiti pe altii, cand tu nu ai voce de la mama natura si nici nu stii sa scrii versuri simple.

| MrAM a răspuns:

Sincer nu ai mare lucru de invațat la capitolul trap, eventual te poți inspira din manele doar ca trebuie sa le reciți mai agresiv

| Ionfan2005 a răspuns:

Intreaba ChatGBT