| imihaistoian a întrebat:

Cum poti scoate bani din calculatoare? ex vanzari, service, intretinere...

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Ca sa scoti bani din calculatoare, le vinzi.Sau daca nu ai clienti, vinzi componente din ele.Multa Bafta!

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Din calculatoare nu stiu cum ai putea scoate bani. Mai curand din bancomate laughing

| Urzi23 a răspuns:

Risul naibii toti vor la IT si peste putin timp o sa ajungem sa nu stim sa legam 2 fire, eu zic sa o apuci tu catre frigotehnie sau inst electrice, ca faci hemoroizi stind pe scaun