| wildfirerock a întrebat:

Cum sa castigi lucrand de acasa? Ce site este cel mai profitabil si in ce domenii se poate lucra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lucra ca operator call center ( am fost eu sunat de la o firma,dar am refuzat) si lucram de acasa,vorbeam cu ei prin skype daca era de ceva.
Apoi mai poti lucra in IT,banuiesc ca poti lucra si ca "operator introducere,prelucrare si validare date" daca stii sa lucrezi in Excel,Word,etc dar Excel e baza, sau programe de contabilitate, dar trebuie sa vezi cum te intelegi cu cei la care iti depui CV ul, e posibil ca ei sa nu specifice ca poti lucra de acasa, dar sa existe si posibilitatea asta.
happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii despre programare, webdesign, seo?

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
poti completa si sondaje online
http://www.exprim.ro

| wildfirerock explică:

Nu foarte multe...