| webkinzworld a întrebat:

Cum sa fac rost de bani. Vreau sa castig cat mai repede bani. Am doar zece ani. Ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

La 10 ani exista o singura metoda, le ceri parintilor.

4 răspunsuri:
| laura06 a răspuns:

E pe bune,
Clixsense a fost creat in decembrie 2006 si a platit fiecare membru de atunci.

Singurele plangeri sunt legate de numarul mic de reclame, dar pentru a rezolva aceasta problema ei si-au creat propriul toolbar care te anunta instantaneu in momentul cand apar noi ad-uri. Toolbar-ul este disponibil pentru Internet Explorer, Mozilla, Safari si Chrome.

Update 11 Martie 2011 – ClixSense are un now design si sanse mai mari de castig

Au introdus 4 tipuri de ad-uri platite in functie de timpul de expunere. Mai jos gasiti valoarea fiecarui ad, prima coloana este pentru membrii Standard, a doua pentru membrii Premium.

Micro $0. 0001 $0. 0004
Mini $0. 0012 $0. 0025
Standard $0. 0025 $0.0050
Extended $0.0050 $0.0100

Pe langa faptul ca li se va oferi o suma mai mare per click, membrii Premium vor gasi si mai multe ad-uri pe zi. Membrii Standard au garantat 1 singur ad pe zi iar cei Premium minim 4 (totusi, numarul de aduri in realitate va fi mult mai mare). Membrii Premium vor castiga 50% din click-urile referalilor iar cei Standard in jur de 25%, toti membrii vor primii 10% din achizitiile referalilor si 2$ atunci cand un referal direct upgradeaza. Membrii Premium vor castiga si cate 1$ pentru fiecare referal indirect care upgradeaza, 7 niveluri in jos. Un alt avantaj al acestora este ca vor primi 0.20$ atunci cand un referal nou inscris ajunge la 20 de clickuri. Atunci cand upgradezi vei primi 100 de aduri de 0.01$ fiecare ca semn de multumire din partea Clixsense pentru ca ai upgradat.

Pretul upgrade-ului este de acum 14.95$ si este valabil un an.

Clixsense plateste in fiecare luni, daca ai strans suma minima. Aceasta este stabilita la 10$ pentru retragerile folosind AlertPay, 15$ folosind PayPal si 100$ prin check.

Sfat: Pentru a rata cat mai putine reclame activeaza si semnalul sonor pentru ad-uri intrand in contul de Clixsense >Settings. In partea din dreapta, sub Avatar si Payment Details gasesti Toolbar Preferences. Selecteaza sunetul pe care il doresti, apoi click pe Update Account. Astfel, chiar daca nu navighezi in browser pentru a vedea ad-urile disponibile, vei auzi avertismentul sonor.

Pentru inscrieri: http://www.clixsense.com/en/? 3585727
Thanks

| loveyouschatz a răspuns:

Http://www.fanslave.net/ref.php?ref=44005 te inregistrezi , iti trebuie sa ai si facebook si faci bani din clickurile de pe facebook . usor si foarte simplu

| Piuliță a răspuns:

10 ani?!

| webkinzworld explică:

Voi nu stiti de gluma?
va sugerez ceva mama voastra va pregateste pranzul si voi cereti bani de pranz tatalui la mine sau strans repede am 100 de milioane