| Alessio223 a întrebat:

Cum se face admiterea la facultatea de administrație și afaceri? Pe baza de dosar sau contează doar media de la bac(dacă contează doar media de la bac ce medie îmi trebuie sa intru?).Dau funda

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Salut! Admiterea pentru romani se face pe baza mediei de la bac 100%. Nu exista o medie minima, pentru depinde de numarul de locuri disponibile, numarul de candidati si de ce medii au respectivii. In general daca ai o medie mica ai sanse doar la taxa, dar depinde si de specializare pentru care optezi.
Daca vrei mai multe detalii scrie-mi.

3 răspunsuri:
| Alessio223 explică (pentru ZyRRe):

Ok,dacă chiar ai mai mai multe detalii spune mi și mie te roghappy

| ZyRRe a răspuns (pentru Alessio223):

Spune-mi la ce specializare vrei sa optezi