| saida a întrebat:

Cum se face si se trimite un ceva pe email, va rog sa ma ajutati care stiti ca am mare nevoie sa trimit un ceva, pe email si nu stiu in ce program sal scriu si cum se trimite.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mai trebuie lucrat la gramatică...

| MoatZa a răspuns:

Poi deschis yahoo messenger.apesi acolo la plichappy
dupa aia ai sus in stanga Check Mail si New.apesi pe New si dai la Emial Messagehappy iti apare to: cc: si Subject
la "to" scrii idul celui care vrei sa trimiti
la "cc" idul tau
iar la subject. oricehappy
daca vrei sa-i scrii un mesaj acelei persoane scrii jos[este un chena r mare] daca vrei sa-i trimiti ceva acelei persoane apesi pe Attach. dupa astepti sa se incarce [iti apare jos ] si dupa cand vezi ca e gata dai la Send sushappy
sper ca te-am ajutat
fundapuppy dog eyes?

| MenInShadow a răspuns:

Cand vrei sa scrii mail-ul, putin mai sus de acolo unde scrie "to" e o chestie se numeste atach. Dai click, si selectezi ceea ce vrei sa trimiti.
P.S-Nu poti trimite ceva mai mare de 20 mb cred.
funda?

| mata22 a răspuns:

Tradu in romana te rog