| den_4336 a întrebat:

Cum pot sa trimit mesaje pe TPU. Mie imi spune ca trebuie sa scriu adresa de email dar nu imi arata unde asa ca scriu subiectul mesajul si nu se trimite. fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adryannn a răspuns:

E foarte simplu dai pe profilul persoadei la care vrei sa ii trimiti mesajul si dai pe ala verde unde scrie "trimite mesaj" si dupa aia iti apare locul unde trebuie sa scrii.

1 răspuns:
| lAuRitAs a răspuns:

Poate zice sa confirmi adresa de email incerca sa trimit si dupa intra pe email activeazal de acolo. si dupa aia merge, fundita?:-)