| Levente_Salajean_1982 a întrebat:

Cum se poate vinde un magazin online usor si rapid?

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Flippa.com sau forumuri relationate cu IM...

5 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna exista multe site-uri care se ocupa cu asa ceva!

| costan a răspuns:

Pe net gasesti un site care se ocupa de vanzari de magazine online

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pret acceptalbil, detalii multe

| Levente_Salajean_1982 explică:

Mda. Dar as vrea sa-l vand cu domeniu.ro cu tot.Bursadedomenii.ro doar domeniul mi-l vinde, scritul nu. Eu l-am facut pentru mine, dar uite ca pe cand este gata a intervenit ceva si trebuie sa renunt la el. As dori sa-l vand, chira cu 20% mai ieftin cat m-a costat pe mine. Este SEO optimizat, dupa plasarea comenzii in maxim 2-3 minute emite factura automat pe mail etc... E foarte ok magazinul

| Levente_Salajean_1982 explică:

Nici o varianta nu mi se pare easy. Doar daca daca platesc comisioana mari pentru vanzarea lui