| RoxyYy_6084 a întrebat:

Cumpar carburator volkswagen passat 32B de unde pot face rost de asa ceva? funda pentru cele mai bune si mai multe rasp

Răspuns Câştigător
| ionutdj a răspuns:

Pai o simpla cautare pe google nu ar strica. sau daca nu pe 4tuning.ro sau okazi.ro sa sectiunea dezmembrari. sau daca nu chiar in orasul in care locuiesti te duci la dezmembrazi presupun ca il vrei la mana2a.

1 răspuns:
| AndreiC a răspuns:

Poti sa iti faci un cont pe vwforum.ro. Au si o sectiune de bazar foarte buna. Acolo gasesti aproape tot ce ai nevoie. Mai mult, colegii te vor ajuta inclusiv la montaj si reglare. Exista si sectiune speciala pentru acest model de Passat!