| Alexandru_Achim_1985 a întrebat:

Dacă am 50 de euro îi pot schimba în lei chiar dacă sunt minor? Dacă am 50 de euro pot lua paysafe în lei cu el? Dacă am 50 de euro pot lua paysafe in euro din Romania?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru schimurile valutare, trebuie sa ai minim 18 ani si buletinul la tine!
da-i mamei acei bani si roaga-o sa-i schimbe la orice banca sau casa de schimb valutar, pe lei.
Nu pune banii in Paysafe ca nu poti face prea multe cumpaarturi cu acel card!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti cumperi CS:GO, copilas?

| albastrel123 a răspuns:

Încearcă pe la un amanet să-i schimbi

| nebunu894 a răspuns:

Da boss.te duci la un automat dala.pnm bagi bani ca cred ca primesc si euro, si dai paysafe si gata.