| CristinaCriss001 a întrebat:

Daca am avut abonament la vodafone acum cativa ani, atat numarul cat si numele sub care a fost facut se mai afla in baza lor de date?

Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

Normal ca se afla la orice firma societate se pastreaza toate datele in cazul in care clientul revine ori nu si-a platit toate facturile ori pentru a fi recompensat ca client fidel

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Dupa 3-6 luni numarul se aloca altei persoane.
A fost un contract...deci se afla in arhiva lor.

| vader a răspuns:

Daca nu ai platit si ai ramas cu datorii sigur au numele. Numerele se repun in circulatie dupa o anumita perioada.

| maryfanMJ97 a răspuns:

Posibil nu putem stii sigur posibil sa fi ramas numarul de telefon ca sa nu faca alt numar la fel asta este parerea mea