| Mariusica369 a întrebat:

Daca am ceva bani stransi intr-un cont PTC, pot plati facturi online cu ei? insa nu am cont paypall sau alertpay ci pur si simplu am trecut adresa mea de Email

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

Ma tata, ca sa scoti banii din PTC trebuie sa ai cont la PayPal, AlertPay sau alta banca virtuala in care poti scoate bani din PTC. Daca site-ul unde poti plati facturi online colaboreaza cu paypal sau alt dala, da poti plati. Dar nu cred ca se poate asa ceva.
Fa-ti un card la banca, dupa ce strangi bani in bancile alea virtuale ii transferi frumos acolo si te bucuri de iei... putini dar se merita. Bafta