| mTw a întrebat:

Daca am facut acum 10 minute o comanda de pe aliexpress si am platit cu cardul, am cumparat mai multe obiecte in cat timp pot primi comanda? Or sa vina separat sau suprapuse? Pot lua teapa? Pot returna obiectul/obiectele?

Funda

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nici vorba de teapa!
Daca, prin natura lor, obiectele comandate nu impun o ambalare individuala, atunci le vei primi intr-un singur colet.
Pe website AliEspress, cu un simplu clik pe "Help" si apoi "Customer service" vei afla singur mai multe informatii care te-ar putea interesa.

p.s. Poti schimba limba, daca nu cunosti engleza.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai comandat de la un singur vânzător, aproape sigur vei primi un singur pachet.
Comanda poate ajunge și în mai mult de o lună, dacă nu ai ales o metodă de transport rapidă, prin curier.
Nu am auzit de țepe de pe aliexpress.
Condițiile de returnare / reclamare a unui produs sunt clar menționate pe pagina unde este oferit la vânzare.