| Samyyyyy a întrebat:

Daca am facut o comanda de 139.70 si pe card am 140 lei, de ce nu mi-o accepta ca am cu 0.30 bani mai mult?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Posibil mai sunt taxe transport.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Citește tot ce scrie la comandă, inclusiv cheltuielile auxiliare, transport, taxe, etc.
Una e prețul primar al unei comenzi format din suma produselor comandate și alta este prețul final al unei comenzi format din A+B=C, unde A este preț produse, B este prețul pentru expediere, iar C este suma finală din adunarea lui A + B.

| SuNaM a răspuns:

Este posibil să ai un comision al băncii de plată cu cardul. Din cauza asta comisionul să fie undeva la 2 RON tu neavând suma îți este refuzată tranzacția.