| monyk_4207 a întrebat:

Daca am nascut pe 2 aprilie 2009 s-a facut 2anisori mai primesc alocatia luna asta de 22 milioane ca se da cu o luna in uma sau nu a mai prinde ca enascuta la inceputu luni. ce credeti?

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Eu cred ca vei primi pe 2 zile procent din cei 2 mil, iar pe restul lunii procent din 42 lei.

2 răspunsuri:
| monyk_4207 explică:

Imi cer mii de scuze pentru greseli tocmai le-am observat, eram foarte grabita.Ce da victorita imi mai da 2 milioane? Inca o data mii de scuze.

| victorita_9331 a răspuns:

Dadddaaa