| Anca_2893 a întrebat:

Daca aveti parinti care ar putea colabora in domeniu alimentar si nealimentar privind importuri si exporturi! Daca doriti va putem trimite produse si preturi dar trebuie sa stim ceea ce va intereseaza! Seriozitate maxima!

2 răspunsuri:
| Mariusssss a răspuns:

Adica voi vindeti de toate in stil bisnitzareala? laughing laughing De exemplu eu spun, as vrea un telefon marfa, voi aduceti. E bine. paiiii, vreau si eu doia elefanti, aveti? laughing

| Anca_2893 explică:

Da iti aducem elefantii atata timp cat platesti!