| Biancaalone a întrebat:

In seara asta o prietena veche a venit la mine si in seara asta stam treze pana la 5 dimineata! Ei bine,aici intervine problema! Nu stim ce sa facem! NE dati idei? Dar asta nu e tot,nu putem face orice deoarece parinti prietenei mele mai vine si ne verivica noaptea, deci nu putem face lucruri decat in incinta patului! Va rog seriozitate maxima deoarece nu suport raspunsurile in bataie de joc! Cine are chef de glume va primi ban!
P.S:dau funda+vot raspunsului care are cele mai multe sugestii!
Multumesc! happy happy

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Va puteti uita la un film, puteti sa taiati haine ( pantaloni lungi in p.scurti,tricouri in maiouri )

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună păi în afară că stai de vorbă toată noaptea, de parcă ar fi revelion, sau sfîrșitul lumiirolling on the floor vede ti nu vorbiti tare s au să rîde ti zgomotos, că deranjat i vecinii, asta in cazul in care stati la bloc, ca activitate, jucati cărti, uitati vă pe net la niste filme nou apărute, dar mîne (azi) veti dormii toată ziua, ca după un banchet, doar că voi nu dansati. Mult succes.Dar de unde a venit prietena ta, sau de cit timp nu ai mai văzut o?

| ToxicG a răspuns:

Maraton de filme! laughing Ceva de groaza care sa va tina toata noaptea treze.tongue

| MunyLeka a răspuns:

-va faceti manichiura-pedichiura;
-probati haine si faceti poze;
- va faceti machiaje de halloween inspirate de pe youtube;
- faceti farse cu numar ascuns;
- va uitati la un film;
- jucati adevar sau provocare...etc

Have fun! happy
p.s. deja va invidiez big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MunyLeka):

E pentru pedichiură m as duce eu să le fac, si masaj e super ofertă.rolling on the floor

| Biancaalone explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu ne-am vazut de 2 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Biancaalone):

De unde sinte ti voi?

| Biancaalone explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai acum suntem in busteni, iar prietena mea este din Bucuresti!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Biancaalone):

Și ce vîrstă ave ti voi două? Mulțumesc mult.

| Biancaalone explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ea 11 eu 13ani!