| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau un iphone 4 replica cat mar costa sa-l fac sa para original, ii cumpar eu incarcator, casti husa si carcasa originala daca e nevoie. dar cat ma va costa? Ce va trebui sa mai fac? Sa reinstalez soft original? Un pret final?

2 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

E ca si cum ai vrea sa faci o dacie rosie sa semene cu un ferrari!
Ori iti iei originalul, ori...iei chinezaria...bagi bani in ea sa semene cu originalu, se strica softu si o arunci!

| neacsu_7114 a răspuns:

Esti un retardat nu o sa il faci niciodata sa para originallaughing