| Baia7u124 a întrebat:

Daca intru pe ph, trebuie sa platesc, imi vine factura la internet. Daca nu am cont premium trebuie sa platesc cumva?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Eh....accesul e gratuit pe PH. Dar daca vrei sa te bucuri de continut de calitate ai exclusivitati faci cont si platesti sibscriptie lunara/semestriala/anuala.
Dar ca un om care a vazut destule, iti zic ca nu merita si lasa naiba pornachele si vezi-ti de scoala, de dezvoltarea personala si profesionala ca in viata reala ajungi sa fii nesatisfacut de femei daca ajungi dependent de pornache.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe ph? Site-ul pentru adulti? Si la prima fraza este o afirmatie? Trebuie sa platesti si iti vine factura? Sau ne intrebi?
La a doua intrebare (si posibil si singura), presupun ca... nu.

| Nemessys a răspuns:

Da, platesti amenda si factura de 30 de euro/video urmarit.

| Kajun a răspuns:

Nu plătești, dar e posibil să te vadă fbi-ul când ți-o dai.