| Naturelle a întrebat:

Daca stie cineva cumva locuri de munca in Italia :agricultura,zootehnie, orice ce nu presupune calificare rog sa ma contacteze (locuri de munca pentru barbati) va multumesc

3 răspunsuri:
| GabiCh93 a răspuns:

In fiecare zi cei de la MailDirect trimit mii de newsletter-e catre abonati, iar tu trebuie doar sa le accesezi.
Iata cum castigi bani:
- Primesti 6$ la inscriere;
- Primesti bani daca accesezi newsletter-ele;
- Pentru fiecare mail citit din partea MailDirect primesti 0, 5 centi;
- Pentru fiecare click in interiorul newsletter-ului primesti 1 cent;
- Primesti 10 centi pentru fiecare prieten care se inscrie din partea ta (pentru primi 200 de prieteni, apoi suma scade la 2 centi/prieten);
- Primesti bonusuri in functie de cumparaturile facute la partenerii MailDirect (doar atunci cand se specifica in mail). http://www.maildirect.ro/inregistrare/640a0904d1c4561046b846c071b43a7f

Răspuns utilizator avertizat
| Florin45 a răspuns:

Daca vrei sa faci parte din randul celor care iau teapa.mai da astfel de anunturi. fara sa ai pe cineva in Italia adica o buna cunostinta care sa cunoasca vreun italian care sa aiba vreo ferma, ceva.nu te va baga nimeni in seama.si mai trebuie sa stii si cat de cat macar sa intelegi italiana.altfel ai 99 la suta sanse sa iei teapa.inainte cand trebuiau vize ca sa ajungi in Italia intr-adevar erau firme care se ocupau cu plasarea fortei de munca.asta nu se mai practica de mult.acum unul aduce pe altul si tot asa.credema ca stiu ce zic.