| anonim_4396 a întrebat:

Dacă știu să mă tund singur, așa cum trebuie un frizer să facă, am șanse de a-mi deschide un coafor /frizerie, chiar daca deocamdată știu doar un fel de freză?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricine începe de jos, de la ceva simplu, după care se dezvolta si ajunge foarte bine. Succesul adevărat se face prin trudă. Eu zic ca daca te pasionează nu mai sta pe gânduri! E o meserie care cred ca mereu va existawinking

| Dany_Daniel_1995 a răspuns:

Lume o sa îți ceara diferite frizuri, de aia ar trebui sa ști mai multe si poate o sa reușești.