| bestialu96 a întrebat:

Dan Diaconescu, Bercea Mondial sau Gigi becali.

pe cine vreti ca president?

eu votez sau big grin

voi?

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pe niciunul.Mai degraba ar fi presedinte Sandra Romain, decat retarzii astia trei analfabeti.Chiar ar fi bine cu Sandra Romain presedinte, dpdv medical ne-ar oferi tuturor anal.ize gratuite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Atunci chiar am putea vorbi, fără să exagerăm, de o politică făcută cu curul. Mwahahahahaha... Ha.

| Memories a răspuns:

Dintre astia 3 pe nici unul oh go on

| Kremlin a răspuns:

Bercea Mondialu-Ooo un specialist n ale graiului, cititului şi scrisului
Dan Diaconescu-"Viitorul preşedinte"-cum se autointitulează. Deşi am văzut că râdea destul de bine cu Băse într-un video.Şi unii încă (,) cred că el va salva ţara.Jenibil.
Gigi Becali-Străjerul luminii, Sfântul, etc. ăsta ar fi mai bun ca Diacoinescu.

| ilfenomeno18 a răspuns:

Eu las pune pe Vlad tepes dar din pacate nu se mai poate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mirunika123 a răspuns:

Asta e confisential. Nu se spune!