| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

De 1 decembrie banca (BCR) e deschis?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie nu, s ar putea insa in mall uri sau supermarketuri sa gasesti deschis

| Jipa95 a răspuns:

Nu, de 1 Decembrie nu lucreaza nici o banca.

| alexs99 a răspuns:

"1 Decembrie este zi nelucrătoare şi pentru majoritatea filialelor bancare. Exceptie fac unele agenţii din anumite hipermarketuri, care au program normal."
Sursa: http://www.puterea.ro/......04819.html
O zi buna.

| kteichd a răspuns:

Nu, "Si BCR informeaza publicul ca unitatile sale teritoriale retail şi centrele de afaceri corporate nu vor avea program cu publicul in zilele de 30 noiembrie si 1 decembrie 2014."

| grimalkiny a răspuns:

Aproape nimeni nu lucreaza de 1 decembrie