Întrebare recomandată | Anonimul151 a întrebat:

De câte ori poți aplica pentru fonduri europene nerambursabile?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De cate ori indeplinesti conditiile. Baiatul meu a aplicat mai intai pentru un starter si in cei 4 ani de cheltuire a fondurilor n-a maqi putut aplica. Apoi, dupa 4 ani, a aplicat pentru unelte agricole si i s-a aprobat, dar la asta nu-i perioada. Deci la anul poate aplica pentru altceva. Concluzia: trebuie vazute conditiile fiecarui program in parte.

| Anonimul151 explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc pentru răspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru Anonimul151):

Multumesc si eu pentru apreciere!