| Cristiano_4083 a întrebat:

De cine va place de la Wrestling..., mie de Randy Ortonwinking voua?

Răspuns Câştigător
| andreybooss a răspuns:

Mie imi place de john cena si randy orton

27 răspunsuri:
| leonet09 a răspuns:

Rey mysteryio e preferatul meu

| sergiu25bc a răspuns:

Mie de Triple H, am vazut data trecuta te-a ars pe Randy Orton, apoi urmeaza uraganul Batista, si Ray mysteryio cu 619, Jhon Cena, Undertaken.
Ce zici merit bulina galbena

| Smackdown a răspuns:

Rey mysterio imi place

| Melody a răspuns:

Chris Jericho, Randy Orton, Christian, Jeff Hardy, Sting, Aj Styles.

| kuka a răspuns:

John cena si de simpaticul hulk hogan :}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Undertaker!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place de randy orton si se uita ca prostu cu capul in jos hai cena bos orton prost
cena cena cena cena bossssssssss you can't see mee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John cena you can't see mee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma uit la aceste besti care nu au creier si se lupta pana mor, sunt niste prosti scuzewinkingwinkingwinkinghappyhappyhappyhappyhappyhappyhappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De rendy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Rock, Randy Orton, Stone Cold Steve Austin, Triple H.

| alexxa a răspuns:

Imi place jeff hardy:-p

| hrdcore a răspuns:

Edge is hardcore

| vykkusor a răspuns:

Mie imi place randy orton! e tare super

| vykkusor a răspuns:

Mie imi place de Randy Orton, e cel mai tare!

| jane_5414 a răspuns:

Mie imi place de John Cena la baieti, si la fete de Melina.

| Cristiano_4083 explică:

Kuka imi pare rau da daca ziciai unul mai bun pe langa john cena si sa zic randy orton iti dadeam raspuns castigator mai da odata raspuns sergiu se zice undertaker

| pisicutza_5001 a răspuns:

Imi place Randy Orton, Jeff Hardy si Cm Punk:X:X:Xmi se par cei mai sexy wrestlerihappy

| everyday a răspuns:

Randy Orton e cel mai tare:X:X:Xarata cel mai bine si se lupta cel mai bine.^_^si are niste pachetele de muschi.(ma rogbig grin) imi mai place si de Jeff Hardy, John Morrison si Cm Punk, dintre fete imi plc de: Kelly Kelly, Maryse si Michelle McCool

| adorra a răspuns:

Mie imi place Jeff Hardy si Morison... a da si de CM Punk...

| mady_6364 a răspuns:

John cena

| DeeaScumpik a răspuns:

1.John Cena
2.Randy Orton
3.John Morrison, Edge
4.CM Punk, Rey Mysterio
5.Christian,The Rock
6.Miz

| randyyy a răspuns:

Mie imi place de randy orton

| damaris a răspuns:

Cel mai mult de john cenaChiar daca sunt fata imi place mult Wrestling-ul il ador pe john cenaaaaa

| xkellykellyx a răspuns:

Da Randy e super... dar eu prefer John Cena adica e pref meu... dar si Randy e un super wrestler...happyhappyhappybig grinbig grin

| amersoica a răspuns:

Mie jericho shawn michaels tajiri si sandman

| cena a răspuns:

Mie imi place de John Cena, Jeff Hardy si de Triple H.