| William a întrebat:

De unde cumpara chipsuri (doritos, lay's, pringles) supermarketurile (carrefour, auchan)?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la importatori

| Holiday a răspuns:

De la producatori sau importatori/distribuitori.

| StrongHeart a răspuns:

Din fabrici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinele cumpara de la firmele producatoare, se fac acte de producator si acte de comerciant. Daca vrei sa produci trebuie sa ai acte, ca sa le vinzi apoi iti trebuiesc alte acte.

| PsyhoChild a răspuns:

La mine la țară au dorit os și Pringles în Profi deci, da poti gasi in, Carrefour, Kaufland, Auchan, cam orice lanț mare de magazine

| Yxha12 a răspuns:

Carrefour, Mega image, Profi, Auchan, aproape toate supermarketurile acum depinde