| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua un credit nebancar rapid? Am nevoie de un imprumut urgent. Merci.

Răspuns Câştigător
| andreileontin a răspuns:

Poti primi pana la 100000 lei printr-un credit nebancar. Citeste aici cum: http://www.creditenebancare.net/credit-nebancar-urgent-2013/

| Alina_Sandu_1978 a răspuns (pentru andreileontin):

As nevoie de un credit de 11000 Euro 0770614664

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Camatari sau provident... desi e cam acelasi lucru

| RaduHD a răspuns:

Provident.

| BlackBoyHD a răspuns:

ICredit: http://icredit.co.ro/Home
Provident: http://www.provident.ro/
Rapid Credit Confident: http://www.rapid-credit-confident.ro/
Imprumut 24: http://www.imprumut24.com/
Si probabil mai sunt si altii, da o cautare pe google.

| AdrianUrsut a răspuns:

Pentru cei care vor un credit rapid: Nu va aruncati asa usor in a face imprumuturi daca nu aveti bani sa si inapoiati acel imprumut. Tot vi se va face poprire pe salariu, in cel mai rau caz, si veti returna mult mai mult decat dublu inapoi.

Daca vreti credite rapide puteti accesa site-ul https://www.creditrapidfaraanaf.ro - unde gasiti o lista la zi cu IFN-uri care au rate corecte de imprumut.

| parFumat a răspuns:

Dacă aveți istoric negativ în biroul de credit puteți incerca să plasați o cerere de împrumut pe https://www.creditfaraverificareanaf.info/, dar atenție la dobânzi și la durata creditului, să nu vă îndatorați mai mult?

| bfdzizu a răspuns:

Http://ismartcredit.ro Vezi aici.

| kztm a răspuns:

Click Aici :http://bit.ly/1jj8ekJ
Cost evaluare 0 Ron;
· Comision de acordare 0 Ron (comparativ cu alte institutii care practica comisioane de pana la 4%, de exemplu Claret);
· Comision de administrare 0;
· Dobanda de 2.8%/luna, respectiv 2.5%/luna pentru creditele mai mari de 50.000 Eur (versus 3%, respectiv 4% perceputa de competitorii directi Claret, Icredit, Easy Credit);
· Nu se fac verificari la Biroul de Credit, astfel incat nu vom avea niciodata o respingere pe istoric negativ;
· Nu se tine cont de profilul clientului, nu exista varsta maxima, conditii de eligibiltate persoana fizica;
· Nu se tine cont de rate actuale, se pot raefinanta sau se pot oferi doar sume pentru nevoi personale;
· Nu sunt necesare documente de venit, de niciun fel. Analiza se efectueaza doar pe imobilul adus in garantie;
· Se accepta imobilele tertilor;
· Costurile privind notarul, asigurarile, si chiar si restantele la impozit (daca exista, se regasesc pe certificatul fiscal) se pot retrage din credit;
· Se face preevaluare in baza fotografiilor, astfel incat incadrarea este facuta la valoarea reala a imobilului;
· Timp scurt de raspuns : preaprobare in maximum 24 de ore, aproximativ 5 zile lucratoare pentru intregul proces;
· Un aspect foarte important la acest tip de credit oferit este ca putem primi aprobare pe persoana juridica, cu conditia prezentarii unui imobil pe persoana fizica. In acest fel isi pot inregistra dobanda ca si cheltuiala;

Intra si Aici http://bit.ly/1jj94hx

0 comision de analiză
- 0 comision lunar de administrare
- 0 cost de evaluare*
- DOBÂNDĂ FIXĂ în primii 5 ani, indiferent de moneda creditului**:
- 4, 95%/an, în cazul creditelor pentru investiţii imobiliare CASA MEA
- 5, 95%/an, în cazul creditelor de nevoi personale cu ipotecă MAXICREDIT
- DOBÂNDĂ VARIABILĂ după 5 ani:
- ROBOR/EURIBOR/LIBOR la 6 luni + 3%, în cazul creditelor pentru investiţii imobiliare CASA MEA
- ROBOR/EURIBOR/LIBOR la 6 luni + 4%, în cazul creditelor de nevoi personale cu ipotecă MAXICREDIT
- EXTRA BONUS: GRATUIT ASIGURAREA DE VIAŢĂ***

Intra acum pe site si contacteaza-i. Ei iti vor explica tot ce vrei sa stii

| Kupoane a răspuns:

Salut! Depinde in primul rand daca vrei sa iei un credit urgent azi de situatia ta de la anaf si de la biroul de credit, daca nu ai nici o datorie notabila atunci cu siguranta poti aplica pentru credite cu aprobare imediata fara sa mai fi verificat si astfel vei putea primi un imprumut rapid in doar 15 minute si banii direct in cont in 2 ore, pentru mai multe detalii iti recomand sa accesezi site-ul de unde am luat si eu un credit urgent azi: https://deltacredit.ro/credit-urgent-azi/

| Fredrick_Oscar_1965 a răspuns:

O zi bună pentru toată lumea în acest site va depune mărturie cum am devenit o salvare a domnului Serghei Shikunov Când am fost un rip off.
Sunt dl, Fredrick Oscar după nume. Eu locuiesc în Statele Unite ale Americii, vreau să folosesc acest mediu pentru a avertiza toți solicitanții de împrumut să fie foarte atenți, pentru că există escrocherii acum peste tot luni am fost încordate financiar, și din cauza disperării mele am fost înșelat de către mai mulți creditori online. Am pierdut aproape speranță până când un prieten de-al meu m-a trimis la un creditor foarte de încredere numit Dl Serghei Shikunov care mi-a împrumuta un împrumut de 100.000 $ în 8hrs, fără nici un stres.
În cazul în care aveți nevoie de nici un fel de împrumut, trebuie doar să-l contactați prin e-mail: (sergeyshikunov@yahoo.com), care este motivul pentru care eu sunt, folosind acest mediu pentru a avertiza toți solicitanții de împrumut, din cauza naiba am trecut în mâinile acestor creditori frauduloase. și cum am fost mântuirea oamenilor, SERGEY SHIKUNOV.

Si eu nu vreau nici unul dintre voi să treacă printr-un astfel iad încât m-am dus în mâinile acestor creditori on-line frauduloase, de asemenea, vreau să mă ajuți să trec aceste informații altor persoane care au nevoie de un împrumut când ai tău împrumut domnului, Fredrick Oscar, mă rog ca Dumnezeu să-l dea. Dumnezeu să-l binecuvânteze viața pentru totdeauna pentru binele pe care le-a făcut în viața mea.
Dl, Fredrick Oscar

| Regionsbank12 a răspuns:

Căutați un împrumut de afaceri? Împrumut personal, împrumut student, orice motiv pentru care aveți nevoie de un împrumut, împrumut de consolidare a datoriilor, împrumuturi negarantate, capital de risc etc. Dacă da. Contactați-ne astăzi la: (regionsbank40@gmail.com) și obțineți împrumutul dvs. astăzi.

| Regionsbank12 a răspuns:

Va trebui să ne trimiteți un e-mail la regionsbank40@gmail.com, astfel încât să putem continua și mai bine.

| kellie11 a răspuns:

Aveți nevoie de un împrumut autentic în scopuri de afaceri sau de a plăti datoriile dvs. contact Dl Kellie Wilson acum pentru credite autentice prin e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com

| kellie11 a răspuns:

Aveți nevoie de un împrumut autentic în scopuri de afaceri sau de a vă plăti datoria de contact Dl Kellie Wilson acum pentru Mulțumesc pentru răspunsul dumneavoastră! Credite autentice prin e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com

| Loan_Christian_1976 a răspuns:

Te confrunți cu o criză financiară? Aveți nevoie de un împrumut pentru refinanțare
acasă sau să vă extindeți afacerea? Trebuie să rezolvați împrumutul urgent
creanţă? Aveți nevoie de un împrumut pentru a vă achita facturile? etc Ia împrumutul de la
$ 2.000 USD / EURO / POUNDS, crore la rata de 3%. Banii transferați către
contul dvs. în termen de 3 ore de la aprobare. Dacă sunteți interesat
primiți împrumut, nu ezitați să trimiteți cererea dvs. prin intermediul nostru
e-mail: (infosunloanservice24@gmail.com)

    TOATE CELE BUNE
MR: CHRISTIAN DAVID RAJA
info-sun serviciu de împrumut
CONTACT EMAIL :: infosunloanservice24@gmail.com
WHATS-APP CONTACT +918553623485

| Camilla204 a răspuns:

Solicitați un împrumut cu NOVA GLOBAL FINANCE la o rată a dobânzii de 3%

Indiferent dacă doriți să dați un stil de viață un impuls sau aveți de-a face cu o cheltuială neașteptată, un împrumut de la NOVA GLOBAL FINANCE este modalitatea rentabilă de a realiza acest lucru.

Nova Global Finances este flexibil: puteți împrumuta de la o mie (1.000) la 20 de milioane de euro și cu o perioadă de rambursare adecvată de la 1 la 30 de ani. Oferim o gamă cuprinzătoare de împrumuturi personale, împrumuturi de afaceri, împrumuturi pentru locuințe și împrumuturi de consolidare a datoriilor, care pot fi adaptate pentru a se potrivi nevoilor și circumstanțelor dvs. în schimbare la o rată a dobânzii de 3%.

Ce obții:
 Acces imediat la fondurile dvs. după aprobare
 Ratele dobânzii competitive
 Condiții de rambursare flexibile
 Capacitatea de a plăti împrumutul mai repede (plățile suplimentare reduc valoarea capitalului împrumutului)
 Aprobare ușoară dacă aveți nevoie de fonduri suplimentare
 Puteți solicita un împrumut la locul și ora dvs. convenabile

Cum se aplică:
Solicitarea unui împrumut este rapidă și ușoară! Companiile sau persoanele fizice interesate să solicite un împrumut la Nova Global Finances și care necesită mai multe informații despre CUM SE CERĂ, ar trebui să TRIMITĂ UN E-MAIL la (novaglobalfinances@gmail.com) SAU să o contacteze pe Camilla Karlsen pe whatsApp: +31642117819 pentru mai multe informații și briefinguri orale. Se aplică T&C.

Camilla Karlsen
Senior Manager împrumuturi

| protonsss a răspuns:

Ai nevoie de un împrumut urgent? contactați-ne prin e-mail pentru informații despre serviciul nostru de împrumut. Apeluri și WhatsApp: +1 (204) 410-2623

| elvismorgan a răspuns:

Aveți tot felul de probleme financiare? Aveți nevoie de un împrumut pentru a plăti
datorii? te afli într-o criză financiară? aveți încredere în noi pentru a trata toate tipurile de
credite, trimiteți-ne un e-mail direct cu adresa de e-mail elvismorganfinance@gmail.com a se vedea
de mai jos. Suntem înregistrați și
o companie autorizată să emită un împrumut de 2%, cu o durată minimă de 6
luni și o durată maximă de 30 de ani.
Acordăm împrumuturi la un nivel minim în 2000, până la maximum 100 de milioane.
oferă diferite servicii sub *
Împrumuturi personale (securizate și negarantate)
* Împrumuturi de afaceri (securizate și negarantate)
* Îmbunătățirea acasă
* Credite auto
* Ipoteca căsătoriei
* Sănătatea împrumuturilor, etc
Deci. dacă sunteți interesat, vă rugăm să reveniți la noi prin e-mailul nostru
  elvismorganfinance@gmail.com
sau trimiteți-ne textul +12133283772
și veți obține un împrumut cât mai curând posibil

| Melody_Fame_1987 a răspuns:

Aveți nevoie de un împrumut personal sau de afaceri fără stres și aprobare rapidă? Dacă da, vă rugăm să ne contactați acum oferim împrumuturi la rata dobânzii de 3%. Împrumutul nostru este securizat și sigur, pentru mai multe informații și aplicații, vă rugăm să ne contactați prin e-mail: russell.credit40@gmail.com

| Moore_Ese_1993 a răspuns:

Oferim toate tipurile de împrumut la o rată scăzută a dobânzii de 2% și fără cec de credit, oferim împrumuturi personale, împrumuturi de consolidare a datoriilor, capital de risc, împrumuturi pentru afaceri, împrumuturi pentru educație, împrumuturi pentru domiciliu Satisfacția și succesul financiar este scopul nostru și munca cu noi va fi o experiență bună. Contactați-ne acum la: hobelmanfinance@gmail.com creditul este deschis tuturor indiferent de naționalitate.

Whatsapp: +17816567138
E-mail: hobelmanfinance@gmail.com
Site web: https://hobelmanfinance346789211.wordpress.com/

| Bursic_Denis_1963 a răspuns:

Cauți un împrumut? Ai nevoie de bani din orice motiv? Sunteți în datorii și aveți nevoie de un împrumut pentru a le debloca? Nu vă faceți griji nici mai mult despre problemele dvs. financiare, deoarece suntem aici pentru a vă ajuta să le rezolvați. Oferim împrumuturi pentru toată lumea la doar 2%, creditele sunt oferite atât pentru angajați, cât și pentru șomeri, serviciile noastre sunt foarte rapide și fiabile. Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne contactați la Finance. 4all@aol.com și să vă împrumutați astăzi.

Mulțumiri,
Finance4all.
www.financeforall.webs.com