| anonim_4396 a întrebat:

Deci caut om/oameni seriosi care detin comunitate fara continut pornografic si hack, acceptam si bloguri, site-uri hosting s-au altele, dar totul este sa nu contina articole adulter sau hack.Programul ruleaza astfel.

Eu pun reclama/reclamele la voi pe site (voua vi se cuvine 25% din profitul adsense pentru click-urile primite pe acea reclama de pe site-ul vostru)
1 click = 1, 5, 10, 25, 50 centi sau 1$ - acestea se dau in functie de site (de exemplu daca ai un site care rupe audientele pe net click-urile pot valora intre 50 centi si 1$)
Realizam contracte online (pe site). Perioada minima a unui contract este de 1 luna!
In functie de site (vizite multe) primiti mai mult din profit
Nu aveti voie sa indemnati userii sa va de-a click pe reclama sau sa faceti anunturi de genul acesta pe site
(daca veti fi prinsi, programul de afiliere va fi incheiat din acel moment)
Avem si site de prezentarea a programului de afiliere (momentan se lucreaza la el si discutam in continuare cu google care a fost de acord cu noi)

Email de contact: micshbad@yahoo.com (Oferim seriozitate maxima) - afilierea e aprobata de google

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Cum merge proiectul?

| anonimuleu a răspuns:

Asa si care e contributia ta la acest castig.Dc nu iti faci tu un site si iti pui reclamele cum vrei tu.Te uiti sa le pui la altii fara sa faci nimic.Prin munca se castiga banu.Altu lucreaza luni intregi la un site si tu vi sa ii pui reclame pe site.Mai bine isi face el cont de adsense si castiga daca vrea.

P.S. ca sa stii si tu, reclamele de la google adsense iti micsoreaza traficul de pe site si te baga mult in jos la cautari

Stima