| florin27 a întrebat:

Detin cartela orange de 8 ani si acum ceva timp in urma primeam cand se facea anul bonus de vreo 10 euro cred ca in functie de cat incarcam in acel an plus cand primeam telefoane si acumulam 100 min mai primeam 1euro.Acum de 2-3 ani numai am primit nici un bonus, desi am incarcat la greu cartela. Voi mai primiti vreun bonus in afara de cel cand reincarcati cartela?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De cca 3 ani nu se mai primeste bonus la reincarcarea cartelei si nici la 100 minute de apeluri primite. Numai bine!

1 răspuns:
| ovidius a răspuns:

Din câte ştiu eu, acel bonus la 100 minute s-a scos. Şi fiind pe cartelă, nu prea ai cum să îi tragi de mânecă pe cei de la Orange. dacă aveai abonament, era altceva...