| DJohnny a întrebat:

Dupa parerea ta, care este cea mai mare companie din lume(apple, microsoft, coca-cola, etc).

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Exxon Mobil.

| Varsson a răspuns:

Dupa parerea mea e mc donalds

| adytza0700 a răspuns:

Gigantul energetic Exxon Mobil Corp., cea mai mare companie din lume după valoarea de piaţă, a raportat un profit net de peste 10 miliarde de dolari pentru al treilea trimestru consecutiv, ajutat de o creştere susţinută a preţului petrolului, care a compensat scădere producţiei, cea mai mare din ultimii trei ani