| LanguageMaster a întrebat:

Există firme care dau sponsorizări pentru campionate sportive numai dacă sunt angajați de-ai lor printre participanți?

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sponsarizarile se dau doar pentru ca participantii sau organizatorii sa prezinte reclame ale firmei. pe patroni si aqctionari ii intereseaza doar sa fie prezentata reclama. cauta si vei gasi sportivi morti cu reclame pe echipamentele lor. vezi accidentul mortal de la concursul "masini traznite" organizat de RedBull la Biblioteca Nationala Bucuresti