| StefanDrg a întrebat:

Exista in Brasov vreun magazin de biciclete care cumpara biciclete SH?

Răspuns Câştigător
| KronstadtResurrection a răspuns:

Incearca la magazinul PlayBike, pe Carpatilor. Stiu ca ei vand si SH-uri. Cine stie, poate ti-o cumpara. Este bine sa suni prima data. Uite un nr. de telefon: 0268 314 977. Bafta!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La magazin, se vand biciclete noi, la cumparatori.
Din pacate, magazinele nu cumpara vechituri de la clienti.
Vechiturile se vand la talcioc, la piata, pe la prieteni, pe olx.ro sau la fier vechi.

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar, de unde esti atat de sigura? Esti cumva raider impatimit? Mie nu-mi pari a fi.