| aaan a întrebat:

Face un tinichigiu auto 3000 lei/ luna cu atelier prorpiu si lucrari de calitate?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Doar tinichigerie in nici un caz, maxim 1000 in Bucuresti daca ai cunostinte care sa apeleze la tine. Tinichigeria fara vopsitorie, laborator de vopsea si macar un post de mecanica si unul de electrica nu face nimic.

Nimeni nu vine cu o masina lovita la tine dupa un accident sa ii faci caroseria, dupa aia sa duca masina la altu sa ii schimbe partile de mecanica, dupa aia la altu sa ii schimbe partile electrice electromotor, electroventilator si ce se mai fac zob la un accident. Nu exista doar tinichigerie care sa faca bani, poate doar intr-un oras mic unde sa fi cam sigurul dar suta in suta nu sari de 1000 de lei profit!